Deniz Duran

2005’de Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümünden mezun oldum.

2005’de  Abant İzzet Baysal Üniversitesi,Düzce Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümünden mezun oldum..2012 başına kadar saha teknikeri olarak şantiyelerde çalıştıktan sonra hitit eğitim autocad ve 3ds max kurslarına başlayarak mimari görselleştirme alanına geçiş yaptım.

3 yıl boyunca  çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra kariyerime bireysel devam etme kararı aldım ve halen mimari görselleştirme, 3d görselleştirme (architecture visualization) sektöründe çalışmaya devam etmekteyim…

İç mekan (interior),dış mekan (exterior) ve zaman zaman obje modelleme de yapıyorum.

Modelleme (modeling), kaplama (texturing), ışıklandırma (lighting), renderpost production aşamaları sonucunda autocad dwg halinde gönderdiğiniz tasarımınızı jpeg veya arzu ettiğiniz resim formatında teslim ediyoruz.

Kullandığım programlar: autocad,3ds max ve vray,photshop

Önemli Not : Portfolyomdaki çalışmaların bir kısmını  ünlü ve profesyonel cg artistlerin çok beğendiğim sahnelerini referans alarak mümkün olduğu kadar benzetmeye çalışarak oluşturduğum çalışmalardır.(kendimi geliştirmek amaçlı). Ancak kesinlikle modellemesi,kaplaması, ışığı, render ayarları ve render sonrası aşamaları tamamen bana aittir.

***Bu çalışmalar hakkında ayrıntılar aşağıdadır.***

——————————————————————————-

Sokak : vivienda colectiva   by nexarq

GH House :  by Anton Cherenko

Teras : evermotions vol 02 scene 09

Zrodlana :   by Andrzej Drawc

Cadde : evermotions vol 19 scene 09

Havuzlu villa :evermotions

Ftown Building / Atelier Hitoshi Abe / Sendai – Japan